Gdzie wyjechać nad morze?

Obecnie coraz częściej ludzie wybierają mniejsze miejscowości nadmorskie w naszym kraju po to, by naprawdę odpocząć od miejskiego zgiełku, gwaru i oddać się błogiemu nicnierobieniu. Do takich miejsc należy Chłapowo, a dokładnie ośrodek wczasowy spa nad morzem ze swoimi szalenie ciekawymi atrakcjami. Położony jest on niezwykle blisko morza. Jedynie 200 m dzieli wczasowiczów od zejścia na plażę. Mogą oni wynająć dwu, trzy lub cztetro-osobowe pokoje gościnne, domki letniskowe lub rozbić się na polu namiotowym. Ośrodek przygotowany jest również na przyjazd tych najmniejszych, czyli dzieci. Wobec tego też na jego terenie można odnaleźć kilka niezwykle dobrze wyposażonych placów zabaw i stadninę koni, gdzie dzieci mogą przejechać się na kucu bądź koniu. Kolejnymi atrakcjami będą:
– boiska do siatkówki i koszykówki
– kort tenisowy
– jacuzzi
– gokarty
– wędzarnia
Wczasowicze mogą korzystać również z baru, który znajduje się na terenie ośrodka. Ci, którzy nie chcą opuszczać ośrodka, nawet zakupy mogą zrobić w sklepie, który też znajduje się na jego terenie.

ośrodek wczasowy spa nad morzem

Taki wczasowy ośrodek spa nad morzem jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Teren ośrodka jest zamykany. Do morza nie jest daleko, dlatego nie trzeba nigdzie jeździć samochodem. Mnóstwo rozrywki dla maluchów to kolejne wielkie plusy. A w razie braku pogody do leżakowania można wybrać się na zwiedzanie okolicznych atrakcji, jak np. latarni morskiej w Rozewiu czy wieży widokowej we Władysławowie. Czas więc zająć się zarezerwowaniem błogiego pobytu.